Нові книги українських авторів в Національній бібліотеці Чехії

Представники Міжнародної неурядової організації „Координаційний ресурсний центр“ збагатили українськими книжками фонди Слов’янської бібліотеки в Празі, повідомляє CRCMedia – новини європейської діаспори з посиланням на JARMART.INFO

Так, наприклад делегація Міжнародної неурядової організації „Координаційний ресурсний центр“ Національній бібліотеці Чехії – Слов’янській бібліотеці подарували нове наукове фахове видання кандидата історичних наук, доцента Одеського національного університету імені І. Мечникова Олександра Музичка “Грузини в історії південної України: спільне море та доля”. Тим самим, поповнили фонди україніки в Чеській Республіці.

Директор Слов’янської бібліотеки Лукаш Бабка тримає „Грузини в історії південної України: спільне море та доля“

Передача пройшла символічно в секретаріаті генерального директора Національної бібліотеки Чехії. Книгу прийняв директор Слов’янської бібліотеки доктор філософії Лукаш Бабка.

Слов’янська бібліотека в Празі є публічною, спеціалізованою, науково-дослідницькою та славістичною бібліотекою. Це одна з найбільших славістичних бібліотек у Европі. З моменту свого створення, в 1924 році бібліотека систематично поповнює, обробляє, зберігає та робить доступним для громадськості світову славістичну літературу, зокрема історичну, філологічну та політологічну. Нині празький фонд Слов’янської бібліотеки налічує понад 800 000 томів бібліотечних документів, колекцію карт, плакатів, аудіо, відео та художніх матеріалів, з яких понад 50 тисяч – україніка. Її книжковий фонд з українською проблематикою після фондів в України є найбільший у світі.

Цікаво читати: Підсумки діяльності Міжнародної неурядової організації „Координаційний ресурсний центр“ за 2017 рік

Фото: https://www.jarmart.info