Роман Сєргєя Карася надрукують за бюджетні кошти

Комісія з питань підтримки місцевого книговидання при ОДА визначилась з переліком книжок авторів Чернігівської області, які надрукують за кошти обласного бюджету у рамах Програми підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівської області на 2016-2020 роки, повідомляє CRCMedia – новини європейської діаспори з посиланням на пресове повідомлення Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА.

Цього року на конкурс подали 29 рукописів. З-поміж них учасники комісії обрали 9 для друку за бюджетні кошти. Черговість їхнього випуску комісія визначила окремим рейтинговим голосуванням:

  1. Лілія Черненко. За годину до раю, літературно-художнє видання (повість); 
  2. Тетяна Винник. Кришталевий птах, літературно-художнє видання (повістина для дітей);
  3. Колектив авторів. Народна культура Чернігівського району (традиція та сучасний стан побутування), науково-популярне видання (збірка статей з етнології, фольклористики та мистецтвознавства);
  4. Валентина Барабанова, І лелека не звиє гніздо…, громадсько-політичне видання (збірка публіцистичних творів);
  5. Іван Баран. Селекція літер, літературно-художнє видання (збірка віршів);
  6. Наталія Коса. Право на щастя, або Роздуми сучасної жінки, літературно-художнє видання (збірка поетичних та прозових творів);
  7. Володимир Кравченко. Про те, як надворі дощ моросить, літературно-художнє видання (збірка віршів).
  8. Сєргєй Карась. Хроніки втраченого шансу: Шлях суверенної демократії, літературно-художнє видання (роман);
  9. Василь Щербонос. На інтимнім фронті тиші не буває, літературно-художнє видання (збірка поетичних творів).

Цьогоріч на випуск нових книг передбачили 198 тисяч гривень. Саме виготовлення книжок коштуватиме 80 000 гривень, на що буде витрачено решту бюджетних грошей, журналістам не вдалося з’ясувати.

Видані книжок будуть розповсюджуватись безкоштовно серед бібліотек, інших закладів освіти і культури Чернігівщини. Електронні копії виданих книжок обіцяють також розмісти на офіційних сторінках Чернігівської обласної державної адміністрації.