Презентація нової книжки Олега Павліва “Душа”

Український соціолог і письменник Олег Павлів представив в Празі свою нову книжечку “Душа”. Це вже шоста за рахунком книжка та третє за рахунком оповідання, яке вийшло окремим друком, повідомляє спеціальний кореспондент інформаційного порталу CRCMedia.info

26 жовтня 2018 року, у виставковій залі Будинку національних меншин в Празі, відбулась презентація нової книжки маґістра Олега Павліва “Душа”.

“Оповідання Душа, написане цьогоріч, відображає події із життя мешканців західної України в період так званого другого приходу совітів в 1944 році на західноукраїнських землях. Слід зауважити, що всі оповідання написано з народного життя і сюжет повністю відповідає подіям, які відбувалася в ті буремні роки першої половини 20 сторіччя”, розповідає Олег Павлів.

За словами письменника, назва оповідання “Душа” символічна. Таким чином автор промовляє про душевні почуття багатьох жителів західної України.

Під час презентації також відбулася виставка унікальних і рідкісних українських передвоєнних поштівок із фондів та колекцій архіву автора.

CRCMedia
Наприкінці акції Олег Павлів повідав про нові проєкти Товариства Опір західної України (ЧР), зокрема, про зацікавленість київських режисерів екранізувати оповідання.

Усі присутні могли поставити запитання, отримати нову брошурку з власноручним підписом і побажанням автора.

Ця зустріч магістра Олега Павліва у чеській Празі відбулась на рівні і завершилася автограф-сесією.

Фото: CRCMedia
Джерело: МНО КРЦ