Музей української діаспори: Нам 20 років!

29 травня 2019 р. Музею української діаспори виповнюється двадцять років. Його створили у 1999 році в реконструйованій печерській садибі кінця 18 ст. як Музей культурної спадщини – відділ Музею історії міста Києва, повідомляє CRCMedia з посиланням на пресове повідомлення закладу.

“Від самого початку створення експозиція розповідала про українську діаспору, життя та діяльність наших земляків за кордоном. Тож у 2015 році заклад було перейменовано на Музей української діаспори та переведено в статус філії”, – йдеться у повідомлені.

В музеї обіцяють й надалі дивувати відвідувачів новими цікавими проектами. З нагоди ювілею пропонується добірка архівних світлин унікального будинку різних періодів.

Довідка: Музей української діаспори засновано у 1999 році. Інституція є філією Музею історії м. Києва. Експозиція музею розповідає про історію української еміґрації та відомих українських еміґрантів. В музеї можна ознайомитись з життям та творчістю видатних діячів культури, науки та мистецтва українського походження, побачити унікальні світлини й документи. Директор Оксана Підсуха, адреса: Україна, м. Київ, вул. Московська, 40-Б, станція метро “Арсенальна”.

Довідка: Музей української діаспори засновано у 1999 році. Музей є філією Музею історії м. Києва. Експозиція музею розповідає про історію української еміграції та відомих українських емігрантів, які прославили Україну далеко за її межами. В музеї можна ознайомитись з життям та творчістю видатних діячів культури, науки та мистецтва українського походження, побачити унікальні світлини й документи, що розповідають про складні життєві випробування колишніх співвітчизників та їхній шлях до успіху.