Підписано Меморандум про співпрацю між міжнародною організацією КРЦ та Представником Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю

18 березня 2021 в Івано-Франківську відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між Міжнародною неурядовою організацією “Координаційний ресурсний центр” (КРЦ) та Представником Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в Івано-Франківській обласній державній адміністрації, повідомляє CRCMedia – новини європейської діаспори з посиланням на пресове повідомлення КРЦ.

В адміністративній будівлі м. Івано-Франківська документ підписали Ярослав Мартінец, директор Представництва КРЦ в Україні та Микола Макар, Представник Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в Івано-Франківській обласній державній адміністрації.

Головною метою двосторонньої співпраці є реалізація статутних вимог Міжнародної неурядової організації „Координаційний ресурсний центр“ та постанов Кабінету Міністрів України, зокрема „Положення про Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю“.

У рамах реалізації Меморандуму домовилися проводити спільний моніторинґ щодо дотримання стану виборчих прав громадян, зокрема осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення під час підготовки та проведення виборів в Україні та інформувати громадськість, як України, так і ЄС щодо стану забезпечення прав громадян.

Директор Представництва Міжнародної неурядової організації “Координаційний ресурсний центр” в Україні зазначив, що Міжнародна неурядова організація з Чеської Республіки знову єдина направила добровольців до офіційного спостереження за всіма виборами в Україні.

Так акредитовані Комісією постійного колегіального державного органу України (ЦВК) міжнародні спостерігачі приєднаються до Міжнародної місії КРЦ, яка проходить в межах проєкту “КРЦ – корпус спостерігачів на виборах”.

Цікаво читати: ЦВК акредитувала міжнародних спостерігачів від Координаційного Ресурсного Центру, які єдині здійснюють спостереження за всіма виборами в Україні