Матч за гандбольний Суперкубок України відбудеться у Львові 5 вересня

Координаційний ресурсний центр інформує:
5 вересня 2017 року, у Львові в палаці спорту Галичина відбудеться матч за Суперкубок України-2017 з гандболу серед жінок. Матч відкриє новий сезон в українському жіночому гандболі.

“Суперкубковий матч дуже важливий для нас на даному етапі. По-перше, відкриваємо новий сезон, який хочеться почати успішно. По-друге, з команди пішло кілька ключових гравців, їх замінили новенькі й вперше ми зіграємо на українській арені оновленим складом. Та й суперниці у нас “зубаті” – гандболістки “Дніпрянки”, яких називають херсонськими піраньями. Буде нелегко, але дуже цікаво”, – йдеться у запрошенні, яке ГК “Галичанка” опублікували в соцмережах.

Проведення Суперкубка України з гандболу серед жінок започатковано минулого року. Володарем першого історичного Суперкубка України-2016 стала “Галичанка”. Спершу матч за Суперкубок заплановано було провести у Львові між “Галичанкою” як чинним чемпіоном Суперліги сезону 2015/2016 і володарем Кубка України-2016 та ужгородськими “Карпатами”, які в чемпіонаті й на Кубку України фінішували другими. Але “Карпати” відмовилися від участі, натомість погодилася “Дніпрянка”, і матч пройшов у Херсоні 28 серпня 2016 року. Перемогу святкували львів’янки з рахунком 44:23 (20:12). Також гандболістку “Галичанки” Марину Коновалову визнали кращим гравцем Суперкубка, інформує Наталія Васьо.