Лемківська ватра

15 липня 2018 року відбудеться фестиваль “Лемківська ватра”. Вже традиційно у селі Ворочово Перечинського району Закарпатської області на території стадіону фест розпочнеться о 14.00 з урочистого відкриття та запалення символічної лемківської ватри.

Повідомляє CRCMedia – новини європейської діаспори з посиланням на прес-службу Закарпатської ОДА.

Оргкомітет закликають відвідувачів одягти вишиванки й долучитися до святкових молебнів у місцевих храмах і Свято-Покровському чоловічому монастирі с. Ворочово, які розпочнуться о 10.00 годині. О 13.00 годині у мікрорайоні Яслище заплановано покладання вінків та квітів до Пам’ятного Хреста полеглим Січовим стрільцям.

Мета фестивалю
– збереження і розвиток самобутнього українського народного мистецтва лемків, їхніх звичаїв та обрядів, а також – популяризація туристично-рекреаційних можливостей Закарпатської області. Цьогоріч свято етнічної української культури проходитиме вже увосьме.
Також організатори інформують, що для гостей фесту передбачено курсування автобуса з міста Перечин до села Ворочово і в зворотному напрямку. Відправлення з Перечина (центральний скверик): 14.00, 16.00 та 18.00. Відправлення з с. Ворочово: 15.30, 17.45 і 21.00.

У п’ятницю, 27 липня 2018 року, в курорті Яремчі відбудеться відкриття 25 ювілейного Міжнародного Гуцульського фестивалю.

Інформаційна підтримка
Міжнародна неурядова організація “Координаційний ресурсний центр

Джерело: Закарпатська ОДА