Міжнародні спостерігачі від КРЦ зафіксували в Києві пошкоджену політрекламу

19 жовтня 2020 у місті Києві акредитовані спостерігачі ЦВК від Міжнародної неурядової організації „Координаційний ресурсний центр“ (КРЦ) побачили пошкоджені елементи політичної реклами.

crcmedia.info

Фото: Костянтин Зацарний

Так було зафіксовано випадки пошкодження банерів кандидата в міську раду від політичної партії “Наш край” Микити Григор’єва та кандидата на міського голову Сергія Шахова однойменної партії.

Пошкоджена політична агітація містить надруковану інформацію з елементами дезінформацій та може потенційних виборців вводити в оману щодо кандидатур на неіснуючі посади.

В приватній соцмережі Facebook на своїй сторінці кандидат до Київської міської ради та на посаду міського голови від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода” Андрій Іллєнко повідомив про пошкодження великої рекламної картини.

crcmedia.info

Фото: Андрій Іллєнко

“Конкуренти — найкращі соціологи) Значить ростуть в нас рейтинги, якщо так припікають нечисленні борди”, – написав А. Іллєнко.

Також на своїй сторінці кандидат до Київської міської ради та на посаду міського голови від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” Тетяна Меліхова повідомила про пошкодження агітації.

crcmedia.info
Фото: Тетяна Меліхова

“Наступного разу поріжуть мене !?
Вандалізм чи протидія опонентів?
Схаменіться, витрачайте краще свій час на корисні справи. Тиснути на мене і залякувати – марна трата часу!
Сьогодні вночі були пошкоджені мої агітаційні куби.
Хтось не хоче, щоб я стояла на заваді незаконним забудовам у парках, «драконівським тарифам» та іншим таким важливим для громади питанням.
Як це розцінювати? Відсутність у опонентів політичної етики? Порядна люднина ніколи б такого не вчинила – це я знаю точно!
До правоохоронців вже звернулась”, – написала Т. Меліхова.

За оцінкою Голови міжнародної місії КРЦ, всіх, хто причетних до пошкодження легально встановленої агітації можуть карати законом. Це передбачено в частині другій статті 157 Кримінального кодексу України та в статті 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Раніше повідомлялося, міжнародні спостерігачі від КРЦ фіксують в Івано-Франківську порушення правил розміщення політичної реклами.

Місія КРЦ проходить в межах проєкту „КРЦ – корпус спостерігачів на виборах“, яка здійснює спостереження за всіма виборами в Україні призначених на 25 жовтня 2020 року, проводить моніторинґ за підготовкою до виборчого процесу і надаватиме оцінку виборчій кампанії за місцевими виборами та проміжними виборами народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 208.

За більш детальнішою інформацією, співпрацею тощо звертайтеся на crcobservers”равлик”gmail.com до Владислави Полакової, яка є Координаторкою місії КРЦ.