Ярослав Копельчук: “Січневі будні та свята”

19 січня 2019 року у будівлі Національного культурного центру України в м. Москві пройшов літературно-музичний день “Cічневі будні та свята”, повідомляє спеціальний кореспондент інформаційного порталу CRCMedia.info Ярослав Копельчук.

Був й живий театр вертеп й посівання, колядки та пісні, вірші та віншування

У програмі “Cічневі будні та свята” взяли участь група дітей з секції “Особливості літературного перекладу східнослов’янських мов” ДБПОС “Воробйові гори” під керівництвом Ніни Шовгун, представники МРГО “Коло Культурної Дипломатії”, які прийшли великим складом
з сім’ями та малими дітьми.

Була представлена виставка двох художниць. Дві Аліни: Шумейко та Кузнєцова. Дівчата прихильні не тільки до української культури, українських традицій, а й до українського та московського життя.

Також були: Вероніка Селіверстова, Марія Денісова, Андрій Кiслiцин, Ярослав Копельчук, Юань Цюань з Російського університету дружби народів, який завершив захід піснею “Як тебе не любити, Києве мій!”

“А потім була смачна кутя, пампушки, узвар…
Тобто, все так, як ся має бути!”

Організатори заходу: Український молодіжний клуб, МРГО “Коло культурної дипломатії”, Секція “Особливості літературного перекладу східнослов’янських мов” ДБПОС “Воробйові гори”.