Ярослав Копельчук: Запорожець за Дунаєм на московській сцені

18 грудня 2019 року у будівлі Національного культурного центру України в м. Москві відбулася відкрита репетиція вистави Семена Гулака-Артемовського “Запорожець за Дунаєм”, повідомляє CRCMedia – новини європейської діаспори.

Слово від голови УМК, засновника і керівника гурту “Трипільська Русь” Ярослава Копельчука

Напередодні Свята святого Миколая, а саме 18 грудня 2019 року в НКЦУ відбулась значна подія для членів театральної групи “Трипільська Русь”. Пройшла відкрита репетиція вистави Семена Гулака-Артемовського “Запорожець за Дунаєм”.

А це, треба сказати, одна з найвидатніших українських творінь. Кілька місяців трипільці репетирували. Вчили тексти, музику, співали, і таки вистава відбулась. На думку всіх глядачів вийшло гарно, принаймі іншого ніхто не казав. На думку тих хто виступав – вийшло краще ніж очікувалось, це сказало багато соратників.

Окрема подяка НКЦУ за приміщення і для виступу, і для репетицій. Маємо подякувати і Українській народній хоровій капелі м. Москви та її керівниці Вікторії Скопенко за потужний хоровий вокал та гру у „Запорожцеві“. Також дякуємо ДК „Авангард“, де проходив ряд репетицій і театрові на Перовській за елементи декорацій, що були на сцені НКЦУ.

Так завершився рік для Українського Молодіжного клубу і для нашої театральної групи. Наступні заходи будуть лише в наступному, 2020 році. Хай він нам принесе перемоги на любих сценах та аренах.

Ярослав Копельчук, голова УМК, засновник і керівник гурту “Трипільська Русь”.