Ярослав Копельчук: Чипізація?

Тепер у світі багато говорять про вірусну хворобу COVID-19 тощо. Проте, що під виглядом вакцинації населення будуть чипізувати.

Сьогодні маю й свій певний досвід щодо цього питання. Від роботи послали здати аналіз на антитіла до коронавірусу SARS-CoV-2, IgM+IgG (anti-SARS-CoV-2, IgM+IgG). Не хотілось йти, та треба! Хоч наслухався про цю процедуру дивного. Так, один товариш розповідав, що йому спочатку у вену щось ввели, а потім вже кров вивели в шприц … А потім, вже вдома, вночі у ліжку, дивиться – те місце світиться, ґудз з’явився та довго не проходив. Світіння пройшло за кілька днів, також ґудзь “розсосався”, але осадок на душі залишився як і певний острах.

Що ж то таке? Невже щось таке ввели? Для чого? Кому то треба?

Ще один розповідав про той ґудзь – світіння не помічав, але ґудз, який ніби-то має бути шрамом і подібне, тобто мати статичне положення, почав рухатись. За кілька днів піднявся з ліктьового згину руки до середини біцепсу, а потім “розсосався”…
Отака чудасія в Москві коїться.

Так що йти не хотілось, але взяв намір вже уважно все розпитувати та дивитись. В мене ситуація пройшла інакше – я так все розпитував і казав, що боюсь голок, мені спочатку пояснили всю процедуру і лише тоді все то зробили.

Було так – реально шприц, просто ввели у вену, нічого не вводили, вивели кров. Я перевірив чи все вірно на пробірці написали. Все так, як має бути. Ґудза не було, цятка на шкірі зникла за день-другий. Вночі ніц не світилось, то я гадаю мені повезло. Сподіваюсь все буде добре й у моїх знайомих. Хоча, на що можна сподіватись, в новому світі, невідомо. Так що: бережіть себе та не дозволяйте, якщо є можливість, пхати у вас сторонні предмети!

Цікаво читати: Українська діаспора та представники закордонних організацій українців звернулися з відкритим листом до Міністерства закордонних справ України та до членів Національної комісії з питань закордонних українців.