Ярослав Копельчук: 1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо

The Time of Remembrance

До Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулося покладання квітів до пам’ятника „Зниклим безвісті. Солдатам без могил” в Москві, повідомляє спеціальний кореспондент інформаційного порталу CRCMedia.info Ярослав Копельчук.

The Time of Remembrance

8 травня 2021 року, в День пам’яті, зранку лив не переставав дощ.
Але він не завадив працівникам Посольства України на Росії, Національного культурного центру України в Москві, а також українським активістам Москви та просто шанувальникам України прийти до пам’ятника „Зниклим безвісті. Солдатам без могил” аби покласти квіти, вшанувати, згадати.

The Time of Remembrance

Завтра в Москві буде святкування Дня Перемоги у Великій Вітчизняній Війні, і вже відомо що на розгон хмар виділено більше грошей а ніж на підтримку тих ветеранів, які ще залишаються серед живих…

А ми сьогодні під дощем згадуємо тих, хто в любу непогоду боровся до останнього…

The Time of Remembrance

Пам’ятник „Зниклим безвісти. Солдатам без могил” знаходиться в Москві на Поклонній горі, на алеї танкістів. Був встановлений в 1995 році на честь 50-річчя Перемоги у ВВВ. Пам’ятник є подарунком від українського народу.

До речі копія цього пам’ятника є в Києві, а саме поблизу від Національного музею історії України у Другій світовій війні.

Фото: Ярослав Копельчук.