Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад

Міністерство закордонних справ України оголошує конкурс на посаду директора Державної установи Український інститут. У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою і мають повну вищу освіту, бажано гуманітарного спрямування.

Про це повідомляє CRC media з посиланням на пресове повідомлення міністерства.

Загальна інформація про умови конкурсу знаходяться за посиланням.
Умови конкурсу у форматі pdf-презентації.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає конкурсній комісії такі документи:
1. Копію паспорта громадянина України;
2. Оригінал письмової заяви у довільній формі про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади генерального директора Інституту та згодою з умовами проведення конкурсного відбору;
3. Презентацію концепції розвитку Інституту та закордонних філій на короткострокову та середньострокову перспективу, (1 та 3 роки), бачення щодо формування команди, створення логотипу та сайту установи (форма подачі е-поштою, див. п. 6 розділу “Загальні умови”);
4. CV;
5. Есе Моя роль в управлінні “Українським інститутом”;
6. Копії документів про повну вищу освіту та підвищення кваліфікації;
7. Копії документів про рівень володіння іноземними мовами;
8. Копії документів, які би підтверджували відповідність умовам конкурсу.

Увага! Заяви про участь у конкурсі, надіслані без повного пакету документів, не розглядаються.

Пакет документів подається одночасно в електронному вигляді та у паперовому вигляді:
I. Документи в електронному вигляді та відеопрезентація надсилаються на адресу ui.konkurs@mfa.gov.ua або додаються на твердому диску з кінцівкою USB у додатку до паперової форми пакету документів (про що зазначається у заяві):

УВАГА! Назва файлів з пакетом документів та презентацією повинна містити прізвище кандидата та мати таку форму (приклад): конкурс.петренко_документи; конкурс.петренко_презентація.

II. Пакет документів у паперовому вигляді (за необхідності з електронним носієм USB) надсилати поштою за адресою: 01018, м.Київ, Михайлівська площа, 1, Міністерство закордонних справ України, з позначкою «на конкурс ДУ “УІ””, або подати особисто (через поштову скриньку “КОНКУРС/Український інститут”, яка встановлена у приміщенні МЗС за вищезазначеною адресою, під’їзд № 3.

Документи приймаються до 18 год. 00 хв. 11. квітня 2018 р.

Інформаційна підтримка Міжнародна неурядова організація Coordination Resource Center.