Казку 18+ вчительки з Чорткова надрукували у Будапешті

Твір уродженки Чорткова Катерини Гасій, вчительки української мови та літератури Шманьківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Добра казка зі щасливим кінцем, потрапив у збірку Казковий дивосвіт, яка вийшла друком в Будапешті, повідомляє CRCMedia – новини європейської діаспори.

Збірка Казковий дивосвіт вийшла в рамах міжнародного проєкту Дитяча українська казка ХХІ століття. Авторка проєкту Уляна Княгинецька, ілюстрації Олександр Гембік. Передмову добірки до творів написав відомий казкар з України Олександр Власюк.

Презентацію в Шманьківській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів заплановано 12 лютого в 2020 році.

Довідка: Катерина Гасій з 2011 року є українським педаґоґом Шманьківської загальноосвітньої школи I-II ступенів (західна Україна, Тернопільська область). Призер районного етапу Всеукраїнського конкурсу Учитель року-2015 у номінації Українська мова та література, нагороджена дипломом за бездоганне написання XVII радіодиктанту національної єдності. Веде власний блоґ на освітній платформі Всеосвіта та “Blogger”. Також має декілька авторських розробок і тестів на освітньому проєкті На урок.

Фото: Максим Огородник