У Києві стартувала Міжнародна акція “Українська політика та ЗМІ очима молоді”

Як повідомляє Міністерство молоді та спорту України, 14 листопада 2017 року почалася акція “Українська політика та ЗМІ очима молоді”.

Учасниками акції, спрямованої на формування патріотичної свідомості молоді, стали 40 осіб – з України та трудових мігрантів або іноземці українського походження таких країн як Австралія, Аргентина, Бразилія, Грузія, Естонія, Молдова, Литва, Чехія, Франція, Німеччина, Румунія, Сербія, Польща, Казахстану.

“Я щиро вдячний за підтримку цієї ідеї Міжфракційному депутатському об’єднанню “Співпраця: Україна-Діаспора” і підкомітету Верховної Ради України з національно-патріотичного виховання, який очолює Олег Петренко. Ми по-новому подивилися на співпрацю із СКУМО, коли провели кілька спільних заходів”, – зазначив під час презентації акції Міністр молоді та спорту України.

Голова міністерства також зазначив, що завдяки численним спільним заходам Міністерства, громадських молодіжних організацій, відродженню національно-патріотичного виховання за останні роки молодіжна політика в Україні вийшла на якісно новий рівень:

“Дуже важливо, що під час стажування у Верховній Раді України ви відвідаєте Тернопільську, Запорізьку, Черкаську, Миколаївську, Волинську області та інші регіони України, і побачите, як живуть і працюють українці в різних її куточках. Це корисно і цікаво для того, щоб розуміти, наскільки наша країна різноманітна”.

Також в урочистому відкритті акції взяли участь представники організаторів заходу – заступник Міністра Олександр Ярема, народні депутати України, представники Міністерства інформаційної політики.

Мета проведення заходу – активізація участі української молоді, яка мешкає за кордоном та в Україні, у громадському і суспільно-політичному житті держави.

Учасникам програми обіцяють показати український парламент, органи виконавчої влади та центральні засоби масової інформації.

Організатори впевнені: все це сприятиме формуванню активної громадянської позиції й патріотичної свідомості молоді України й української діаспори та налагодженню міжкультурного діалогу у спільних наукових, освітніх, культурних програмах та проектах.

Програмою заходу передбачено:
– робота в мажоритарних округах та комітетах Верховної Ради України;
– участь у парламентських слуханнях на тему “Формування та реалізація державної молодіжної політики в Україні в умовах децентралізації”;
– знайомство з роботою “5 каналу”;
– робоча зустріч із представниками виконавчої влади в Києві та регіонах;
– флешмоб до Міжнародного дня студентів
Організатори заходу: Міністерство молоді та спорту України, управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації та Міністерство інформаційної політики України.

Джерело: kmu.gov.ua