Алжирці з турками вивчатимуть українську мову

16 липня 2018 у Львові розпочинається ХІ Міжнародна школа україністики “Крок до України”. Під час школи студенти з Аргентини, Білорусі, Словенії, Алжиру, Туреччини та США вивчатимуть українську мову.

Повідомляє CRCMedia – новини європейської діаспори з посиланням на Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету “Львівська політехніка” (МІОК).

“Особливістю літньої школи буде участь двох численних делегацій з Аргентини та Білорусі”, – зазначили в інституті.

“Приїзд представників українського культурного товариства “Просвіта” в Аргентинській Республіці є продовженням і розвитком успішної взаємодії цієї громадської організації з МІОКом на виконання Угоди про співпрацю, підписаної у 2012 році. МІОК підтримує також важливий напрям діяльності Посольства України у Білорусі щодо вивчення української мови, запросивши до участі у Школі слухачів Безкоштовних курсів з української мови у Мінську, що були організовані при Посольстві”, – додали в МІОК.

На студентів цього року чекатиме насичена програма, яка включатиме інтенсивний курс української мови, численні пізнавальні екскурсії, майстер-класи, цікаві зустрічі з видатними постатями Львівщини і не тільки.

Відкриття літньої школи, яке приурочене до річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України та з нагоди відзначення 150-ліття Товариства “Просвіта”, відбудеться о 10.00 в аудиторії 204 головного корпусу (ІІ поверх) НУ “Львівська політехніка” за адресою: вул. С. Бандери, 12. Вхід на захід вільний.

Довідка: Міжнародна школа україністики “Крок до України”, яку щороку проводить МІОК, надає унікальну можливість представникам української діаспори та іншим іноземним громадянам, які бажають вивчати українську мову, окрім практичних навчальних занять, зануритися у мовну стихію Львова, міста з багатою історією та культурою.

Джерело: Андрій Яців, МІОК