V Міжнародна конференція “Українська мова у світі”

17 серпня 2018 року в українському Львові відбудеться V Міжнародна конференція “Українська мова у світі”. Конференція проходитиме під час Першого світового форуму українознавчих суботніх та недільних шкіл.

Повідомляє CRCMedia – новини європейської діаспори з посиланням на подію в приватній соцмережі FB.

Форум відбуватиметься під патронатом дружини президента України Марини Порошенко. Другою частиною Форуму запропонована “Лабораторія творчих ідей”, де передбачено тренінги, майстер-класи, практикуми та презентації.

Актуальна програма Форуму

Місце проведення: Головний корпус Львівської політехніки, вул. Бандери, 12, м. Львів, 79013, Україна.

Довідка: Перший світовий форум українознавчих суботніх шкіл та недільних шкіл проводиться з думкою і турботою про дітей, інших батьків і вчителів, що творять Україну далеко за її межами.

МІОК хоче познайомитися і потоваришувати з учасниками, обмінятися досвідом і своїми здобутками, поділитися власними ідеями, почути ідеї колег із різних куточків світу та з України, створити платформу для професійної й особистісної комунікації, поміркувати над дорожньою картою, завдяки якій будемо рухатися далі.

Джерело: Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету “Львівська політехніка”

Інформаційна підтримка
Міжнародна неурядова організація “Координаційний ресурсний центр