Підсумки діяльності Міжнародної неурядової організації „Координаційний ресурсний центр“ за 2021 рік

Міжнародна неурядова організація “Координаційний ресурсний центр” звітує за 2021 рік.


Відеозвіт на Ютубе: https://youtu.be/rw3YzUpVMwo

Організація закордонних українців і друзів України „Міжнародна неурядова організація Координаційний ресурсний центр“ (КРЦ) – це форуми, презентації, журналістські розслідування КРЦ, волонтерські заходи, поширення альтернативної інформації, Спеціальна моніторинґова місія КРЦ, незалежне спостереження за всіма виборами в Україні, моніторинґ зборів підписів на підтримку встановлення всеукраїнських референдумів, безстрокова акція „Збережи пам’ять – передай правду про #Геноцид Української Нації“, меценатство, альтруїзм, просвітництво, рішучі кроки на шляху об’єднання громад, співпраця та також багато іншого на благо суспільства.

В 2021 році члени Міжнародної неурядової організації „Координаційний ресурсний центр“ допомагали i волонтерили у понад 90 заходах по всьому світові.

Наші представники також провели 32 зустрічі з українськими та закордонними громадськими діячами, фінансово підтримали українські видавництва, стрімерів та українських блоґерів.

За 2021 рік ми збільшили прихильників і друзів української справи, успішно завершили міжнародну інформаційну кампанію „Я – Українець“, провели три міжнародні місії КРЦ зі спостереження та моніторинґу за місцевими виборами в Україні, проміжними виборами народних депутатів в Донецькій, Івано-Франківській, Херсонській та Черкаській областях та спостереження за збором підписів на підтримку всеукраїнських референдумів.

crcmedia.info

 

КРЦ єдина міжнародна організація, яка активно здійснювала спостереження за всіма виборами та референдумами в Україні призначених в 2021 році.

 

Міжнародна місія КРЦ

Головні проєкти КРЦ:

Інформаційний портал;
Спеціальна моніторинґова місія КРЦ;
КРЦ – корпус спостерігачів на виборах;
День із закордонним українцем;

UKRmemorial – українські поховання, пам’ятники, барельєфи;
CRCmedia;
Моніторинґ і відновлення навколишнього середовищ;
Соціальне підприємництво;

CRCradio;
Міжнародна інформаційна кампанія “Я – українець“;
Екологічне просвітництво;
НАШІ;

Абетка правил дорожнього руху;
Збережи пам’ять – передай правду про #Геноцид Української Нації;
Перша домедична допомога;
Допомогти і навчити.

Підтримайте Координаційний ресурсний центр!

Дякуємо, що ви з нами!