Степан Кубів: Україна та Індія розширюватимуть співробітництво


Товарообіг між Україною та Республікою Індія склав 70,2 млрд гривень, зрісши більш як на 24 % за 11 місяців 2017 року, однак країни й надалі розширюватимуть взаємодію, зокрема у галузі авіабудування, машинобудування, співпраці у сфері космосу, ІТ-рішень та цифровізації.

Про це повідомляє CRC media з посиланням на ukrinform.ua.

“Індія – стратегічний партнер для України та перспективний ринок згідно Експортної стратегії. Товарообіг Україна-Індія склав $2,5 млрд, тобто зріс на понад 24% за 11 місяців 2017 року порівняно з тим же періодом 2016 року. Топ-продажів з України до Індії – олія: експортували з січня по листопад 2017 майже на $1,5 млрд, тобто на 45% більше за торішній показник. На цьому не зупинимося і будемо розширювати галузі взаємодії, включаючи авіабудування, машинобудування, співпрацю у сфері космосу, ІТ-рішень та цифровізації”, – написав на своїй сторінці у Facebook перший віце-прем’єр міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

Він зазначив, що вже в лютому відбудеться шосте засідання міжурядової українсько-індійської комісії з торговельного, економічного, наукового, технічного, промислового і культурного співробітництва.

За матеріалами Укрінформ.