В Україні помер народний артист України Мар’ян Гаденко

3 грудня 2021 року, в Україні рано раненько, не стало Мар’яна Гаденка (1955-2021) – Народного артиста України, полковника поліції, телеведучого, композитора, автора пісень й українського співака, повідомляє спеціальний кореспондент CRCMedia.

Як грім пролунав дзвінок із рідної Землі БОЛЯЧЕ, тяжко повірити…
Сьогодні перестало битись серце нашого Дідуся Мар’яна Ілліча Гаденка, як ми усі звикли називати в Україні та закордоном.
Наставника доброго порадника. Щирі співчуття родині, близьким. Вічна пам’ять! Зі святими упокій.

Написала голова Društva Ukrajincev v Sloveniji Bereginja Ґаліна Маловшек, засновник Міжнародного конкурсу-фестивалю української культури “Берегиня”.

Мар’ян Гаденко народився 15 вересня 1955 року у місті Сторожинець в Чернівецькій області, що на історичному регіоні Буковина.

У 1982 році під час служби в органах внутрішніх справ закінчив Чернівецький державний університет, де здобував фах економіста.

27 років Мар’ян Гаденко попрацював у внутрішніх військах України. На пенсію пішов з посади заступника командувача внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України у званні полковника міліції.

10 років, в період 1988-1998 років, Мар’ян Гаденко працював у м. Львові на посаді начальника відділу боротьби з організованою злочинністю на Регіональній філії «Львівської залізниці» публічного акціонерного товариства “Українська залізниця”.

Був композитором, засновником та організатор багатьох міжнародних та всеукраїнських пісенних фестивалів, місцевих телепроєктів і пісенних фестивалів.

У творчому доробку Мар’яна Гаденка також безліч альбомів, зокрема це касетні та кружальцеві аудіоальбоми.

Цікаво читати: Українці референдумом підтвердили Акт проголошення незалежності України