Помер український композитор Данило Перцов

5 грудня 2021 року, в Києві, не стало Данила Перцова (1973-2021) – українського композитора, мультиінструменталіста, дизайнера та члена Національної спілки композиторів України, повідомляє спеціальний кореспондент CRCMedia.

Товариство! Наш друг, колега і брат Данило Перцов відійшов нині в засвіти! Прощай, дорогий Даниле! Прости і прощай! Ми тебе дуже любимо!

Написали на ФБ сторінці Хорея Козацька – Chorea Kozacky

Данило народився 10 січня 1973 року у місті Києві, що є столицею України. Композитор помер 5 грудня 2021 року в Київській міській клінічній лікарні № 12 не через або від інфекційної хвороби, як це стверджують сайти-смітярки разом із провідними місцевими новинами.

1992 року відбувся творчий дебют композитора Данила Перцова на фестивалі “Прем’єри сезону”, де прозвучав твір “Кондукт Бабиного яра” у виконанні ансамблю “Київська камерата” під орудою В. Сіренка.

З 2005 року Данило Перцов грав в музичному колективі стародавньої музики з Києва “Хорея Козацька” під проводом Тараса Компаніченка. У 2010 році спільно з Олегом Тімофєєвим заснував проєкт “Sarmatica”, з яким записано альбом “The Lviv Lute”, цілком присвячений Львівській лютневій табулатурі (Ms. 1400/I).

Злагоди 30річчя Чорнобильської трагедії у 2016 році Данило Перцов написав ораторію “Гірка зоря”, прем’єра якої відбулася в “Мистецькому арсеналі” в присутності президента України (Національний президентський оркестр під проводом Кирила Карабиця, солісти — Ірина Данилейко та Анатолій Кочерга, режисер — Сергій Проскурня, автор відео — Сергій Петлюк).

Данило Перцов не помер через або від інфекційної хвороби, як це стверджують сайти-смітярки разом із провідними місцевими новинами.

Цікаво читати: Українці референдумом підтвердили Акт проголошення незалежності України