Кабінет Міністрів України заборонить в’їзд іноземцям в Україну

З опівночі 28 серпня до 28 вересня 2020 планується заборона в’їзду для іноземців на територію України. Відповідну постанову схвалив на засіданні 26 серпня Кабінет Міністрів України, повідомляє CRCMedia ‒ новини європейської діаспори з посиланням на пресове повідомлення ДПС України.

Причиною такого рішення щодо обмеження в’їзду іноземцям на територію Української Республіки стало недопущення розповсюдження другої хвилі так званої вірусної хвороби СОVID-19.

Відповідні зміни будуть внесені до постанови Кабінету Міністрів № 641.

Проєктом передбачається тимчасово заборонити в’їзд іноземців та осіб без громадянства, крім певних категорій осіб.

Джерело: Державна прикордонна служба України

Також Кабінет Міністрів України ухвалив рішення щодо адаптивного карантину, який продовжено до 31 жовтня 2020.

Перелік заборон у 2020 році

З 00:00 год. 16 березня закритий кордон для іноземців та осіб без громадянства (за винятком деяких категорій громадян). Заборону на в’їзд для іноземців скасовано 12 червня.

14 червня в уряді повідомили, що Міністерство охорони здоров’я України оприлюднить список країн, які за показниками захворюваності на COVID-19 віднесуть до червоної або зеленої зони.

1 серпня Міністерство охорони здоров’я України оновило перелік країн так званих червоних зон. У списку опинилися Грузія, Іспанія, ОАЕ, Литва, Казахстан, Угорщина, Австралія та залишились США, Ізраїль, Чорногорія, Молдова, Словаччина, Польща, Росія, Португалія, Франція, Албанія, Болгарія, Румунія, загалом 127 країн.

Цікаво читати: Закордонні українці з Чехії візьмуть участь у міжнародній місії КРЦ