Форум міжнародної неурядової організації “Координаційний ресурсний центр”

8 січня 2018 року в Празі розпочався Форум міжнародної неурядової організації “Координаційний ресурсний центр“. На Форум з’їхалися представники з 4 країн світу.

Про це повідомляє CRCMedia.

Тривав форум три дні та закінчився підведенням підсумків діяльності та плануванням роботи об’єднання на 2018 рік.

Зміцнюймо державність України для кращого майбутнього Світового Українства

Генеральний директор Міжнародної неурядової організації “Координаційний ресурсний центр” Олександр Петренко, на офіційному відкритті Форуму заявив, що головні проєкти інформаційного об’єднання – міжнародної неурядової організації на 2018 рік є “Молодіжний парламент української національної спільноти” та вихід “CRCMedia” на міжнародну арену.

Зокрема О. Петренко звернув увагу на важливість створення, розповсюдження об’єктивної інформації про Світове Українство та укріплення співпраці та комунікації з організаціями, які погоджуються зі Статусом КРЦ.

Під час робочого візиту до Чехії генеральний директор Міжнародної неурядової організації „Координаційний ресурсний центр“ Олександр Петренко разом з керівними органами об’єднання провів зустрічі зі головами діаспорних об’єднань, керівниками громадських об’єднань в Празі та представниками проукраїнських молодіжних організацій в Чеській Республіці.

Довідка: Метою Міжнародної неурядової організації „Координаційний ресурсний центр“ є публічне поширення інформації, розвиток благодійної й освітньої діяльності, зокрема проявляти інтерес до українського народу, заохочення, співпраця, комунікація та підтримка патріотичних організацій, християнських громад, координування їхньої діяльності, спостерігання за виборами та референдумами, зокрема, в Україні, захист національних, конституційних, духовних і соціально-економічних інтересів громадян, зокрема, молодих українців, української культури, звичаїв, мови формами і методами, які відповідають нормам міжнародного і внутрішньодержавного права, співпраця з церквами та релігійними організаціями, державними та місцевими органами влади, європейськими і світовими організаціями.

Цікаво читати: Підсумки діяльності Міжнародної неурядової організації „Координаційний ресурсний центр“ за 2017 рік