Завершилося голосування на виборчих дільницях ОТГ Січеславщини

Завершилося голосування на виборчих дільницях у трьох новостворених об’єднаних територіальних громадах Січеславська, повідомляє CRCMedia – новини європейської діаспори.

Триває підрахунок голосів та встановлення результатів волевиявлення, повідомляє Голова Міжнародної місії КРЦ Олекса Мартінец.

Українці 29 грудня обирали селищних і сільських голів, далі депутатів місцевих рад. Сам виборчий процес розпочався ще 9 листопада.

Явка в Січеславській області станом на 15 годину наступна:
Червоненська сільська ОТГ – 35 %;
Підгородненська міська ОТГ – 20,25 %;
Черкаська селищна ОТГ – 19,31 %.

У свою чергу, Національна поліція Січеславщини інформує, що усі виборчі дільниці у 3 ОТГ відкрилися і зачинилися вчасно.

Увага! Інформація оновлюється.

Довідка: перші місцеві вибори 29 грудня відбувалися на 55 виборчих дільниць у 6 ОТГ (3 сільських, 1 селищній, 2 міських) у 4 областях України. Паралельно на Січеславщині проходять додаткові вибори депутатів сільської, селищних рад на 8 виборчих дільничних комісіях у 3 ОТГ (1 сільської, 2 селищних). За попередніми підрахунками, проголосувати зможуть 55,7 тисяч виборців. 25 листопада 2019 організація з Чехії розгорнула міжнародну місію КРЦ, яка проходить в межах проєкту “КРЦ – корпус спостерігачів на виборах”.