Завершилося голосування на виборчих дільницях ОТГ Сіверщини

Завершилося голосування на 46 виборчих дільницях у п’яти новостворених об’єднаних територіальних громадах Сіверщини, повідомляє CRCMedia – новини європейської діаспори.

Триває підрахунок голосів та встановлення результатів волевиявлення, повідомляє Голова Міжнародної місії КРЦ Олекса Мартінец.

Українці 22 грудня обирали селищних і сільських голів, далі депутатів місцевих рад. Сам виборчий процес розпочався ще 2 листопада.

П’ять рад об’єдналися в Добрянську селищну ОТГ Ріпкинського р-н і це 22 виборчих округів, 4 – Талалаївську сільську ОТГ Ніжинського р-н (26 ВО), 19 – Сухополов’янську сільську ОТГ Прилуцького р-н (26 ВО), 2 – Понорницьку селищну ОТГ Коропського р-н (14 ВО) і також 2 ради утворюють Киселівську сільську ОТГ Чернігівського району з 14 виборчими округами, – інформує офіційний спостерігач від Міжнародної неурядової організації „Координаційний ресурсний центр“ на перших виборах депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів, старост сіл, селищ 22 грудня 2019 року.

Явка в Чернігівській області наступна:
Добрянська селищна ОТГ – 52,8 %;
Талалаївська сільська ОТГ – 43,9 %;
Сухополов’янська сільська ОТГ – 52,3 %;
Понорницька селищна ОТГ – 58,5 %;
Киселівська сільська ОТГ – 47 %.

У свою чергу, Національна поліція в Чернігівській області інформує, що усі виборчі дільниці у п’яти ОТГ відкрилися і зачинилися вчасно.

Увага! Інформація оновлюється.

Довідка: перші місцеві вибори 22 грудня відбувалися у 86 ОТГ (69 сільських, 16 селищних, 1 міської) у 21 областях України. За попередніми підрахунками, зможуть взяти участь понад 380 тисяч виборців. 25 листопада 2019 організація з Чехії розгорнула міжнародну місію КРЦ, яка проходить в межах проєкту “КРЦ – корпус спостерігачів на виборах”.