Стань обличчям Дня вишиванки

В Канаді оголошено конкурс, головна мета якого – спільно з українською громадою обрати людину або навіть сім’ю, яка стане обличчям свята у 2018 році. Участь у конкурсі можуть брати всі охочі, незалежно від статі, віку чи місця проживання. Переможця конкурсу нагородять цінними подарунками.

Про це повідомляє CRCMedia – новини європейської діаспори з поселянням на організаційний комітет “Дня вишиванки у Торонто”.

Щоб успішно зареєструватися, потрібно заповнити анкету на сайті www.VyshyvankaDay.org/contest2018 до 2 лютого 2018 року. Вже 7 лютого журі у складі фотографів Миколи Сварника та Ірини Данчук, керівника проекту “Dream Arts Video” Петра Дудки, головного менеджера корпорації “Міст” Тамари Дебаттісти та директора радіо “Міст” Юрія Куся оберуть 10 найкращих заявок. Члени журі при відборі керуватимуться не певними критеріями, а власним смаком, тому радять учасникам надсилати одне або декілька своїх найкращих фото.

Наступним та завершальним етапом буде народне голосування. Згідно правил конкурсу, обличчя свята визначатиме громада шляхом онлайн-голосування на офіційній Фейсбук-сторінці конкурсу. Ім’я переможця стане відомим 14 лютого 2018 року.

Переможець отримує титул Обличчя Дня вишиванки у Торонто 2018, фотосесію від “Light U Studio”, сертифікат на $150 від корпорації “Міст”, сертифікат на $100 від “Dream Arts Video” та подарунок від книгарні “Буква”. Найкраще фото, зроблене під час фотосесії-подарунка від “Light U Studio”, буде експлуатуватися для промо-матеріалів до “Дня вишиванки”.

Організатори свята наголошують, що кожен гідний бути обличчям Дня вишиванки, тому закликають брати активну участь та вірити у свою перемогу!

Інформаційна підтримка: Міжнародна неурядова організація Координаційний Ресурсний Центр

За матеріалами Тетяни Пінькасо та Toronto Vyshyvanka Day.