Протидія домашньому насильству

5 липня 2019 року, в залі засідань виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради відбулася пресконференція “Протидія домашньому насильству”, повідомляє CRCMedia.

фото: CRCMedia

На зустрічі були присутні голови громадських організацій, представники Міжнародної неурядової організації “Координаційний ресурсний центр” та місцеві ЗМІ. Спікерами виступили представники уповноважених підрозділів органів Національної поліції, Служби у справах дітей, Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Управління охорони здоров’я, Департаменту освіти та науки, Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Департаменту молодіжної політики та спорту.

фото: CRCMedia

Було обговорено деякі питання, зокрема, щодо роботи спеціалізованих служб підтримки постраждалих від домашнього насильства осіб, шляхів протидії домашньому насильству, його видів, масштабів та отримання постраждалими кваліфікованої допомоги.

фото: CRCMedia

Під час заходу представники місцевих громадських організацій обмінялися думками з приводу озвученої інформації, ініціативна група просила виконавчий комітет активніше співпрацювати та допомогти створити будинки притулку для жертв домашнього насильства.

фото: CRCMedia

“Є потреба створити у нашому місті кризовий центр для осіб постраждалих від домашнього насильства”, – зазначив голова громадської організації “Культурно-освітнього товариства інвалідів УМГ” Андрій Марков.