Івано-Франківськ здобув премію Europe Prize

Івано-Франківськ здобув нагороду Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) – престижну Європейську премію. Приз надано 24 квітня 2018 р. Щорічна премія є найвищою нагородою в Європейському Союзі, що відзначає зусилля міст у просуванні європейських цінностей. Премія передбачає гранд для молоді міста на навчання в Європі.

Про це повідомляє CRC media з посиланням на Прес-службу Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Міжнародна неурядова організація “Координаційний ресурсний центр“ вітає франківок та франківців зі здобуттям Європейської премії 2018 року.

Місто Івано-Франківськ нав’язує зв’язки з 24 європейськими містами та розгортає з ними співпрацю, як в економічному, так в політичному напрямку.

“Місто розвинуло міцне міжнародне співробітництво у багатьох сферах, зокрема в галузі наукової діяльності, оскільки івано-франківські ВНЗ тісно співпрацюють з багатьма іншими європейськими університетами. Місто також організовує низку тематичних та святкових заходів, присвячених відзначенню Дня Європи та Європейського тижня місцевої демократії”, – йдеться у повідомленні прес-служби Ради Європи.

Впродовж 4 років українські міста були у п’ятірці переможців. В 2018 році Івано-Франківськ змагався з м. Бамберґ та м. Мюнстер (Німеччина), Червія (Італія), м. Іссі-ле-Муліно (Франції) і містом Сопот (Польща).

“Координаційний ресурсний центр вітає рішення Парламентської асамблеї Ради Європи щодо нагородження Європейською премією Івано-Франківська та вважає, що цей прецедент почне назавжди вимивати совок у людей й європейські цінності та конституційні права в Україні будуть гарантовані не лише на папері або окремим особам, але у і повсякденному житті всіх українців”, – заявив Виконавчий директор КРЦ Олекса Мартинець.

Джерело: The Europe Prize