Івано-Франківщина: Спостерігачі КРЦ фіксують друковані агітаційні матеріали без вихідних даних

Агітатори Політичної партії “Українська стратегія Гройсмана” збирають персональні дані виборців, а агітатори Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” роздають агітматеріали без вихідних даних, повідомляє CRCMedia з посиланням на пресове повідомлення КРЦ.

29 червня 2019 р. спостерігачі міжнародної Місії КРЦ зафіксували у місті Івано-Франківську (одномандатний виборчий округ № 83) агітаторів Політичної партії “Українська стратегія Гройсмана”, які збирають персональні дані потенційних виборців та агітаторів Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”, які роздавали інформаційні брошурки та агітматеріали без вихідних даних.

Йдеться у повідомленні.

Матеріали без вихідних даних
Матеріали без вихідних даних
Матеріали без вихідних даних

Відповідно до Закону України “Про вибори народних депутатів” (частина сьома, стаття 69), друковані матеріали передвиборної агітації повинні містити відомості про замовника цих матеріалів, установу, що здійснила друк, або вказівку, що друк здійснено з використанням обладнання, що належить партії, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск.

Намет без вихідних даних

Також в центрі міста спостерігачі міжнародної Місії КРЦ виявили розміщення агітаційного намету Політичної партії “Українська стратегія Гройсмана”, яка також не містять вихідних даних.

Бюлетені без вихідних даних

Крім цього, у містах Калуш та Івано-Франківськ спостерігачі міжнародної Місії КРЦ зафіксували роздачу інформаційних бюлетенів політичної партії “Радикальна партія Олега Ляшка” без вихідних даних.

Бюлетені без вихідних даних

Місія КРЦ проходить в межах проекту „КРЦ – корпус спостерігачів на виборах“, здійснює моніторинґ і надаватиме оцінку виборчій кампанії та парламентським виборам запланованим на 21 липня 2019 року.

За більш детальнішою інформацією, співпрацею тощо звертайтеся на crcobservers”равлик”gmail.com до Владислави Полакової, яка є Координаторкою Місії КРЦ.