Міжнародні спостерігачі фіксують масові порушення у “день тиші”

В Україні у суботу 20 липня 2019 розпочався так званий день тиші напередодні позачергових виборів народних депутатів до Верховної ради України. У цей день та наступний закон забороняє будь-яку політичну рекламу чи передвиборчу агітацію.

Цієї вимоги на території України деякі політичні партії та кандидати-мажоритарники не зовсім дотримуються, повідомляє CRCMedia з посиланням на пресове повідомлення КРЦ.

Читай: Міжнародні спостерігачі фіксують порушення правил розміщення політичної реклами

Хмельницька область
У місті Шепетівка (одномандатний виборчий округ № 190) спостерігачі КРЦ фіксують політичну рекламу у вигляді білбордів політичної партії “Слуга народу” без вихідних даних.

Фото: І. Вoлоткевич
Фото: І. Вoлоткевич
Фото: І. Вoлоткевич
Фото: І. Вoлоткевич

Івано-Франківська область
У місті Івано-Франківську (одномандатний виборчий округ № 83) спостерігачі КРЦ фіксують розклеєні матеріали політичної реклами у невстановлених місцях від Андрія Сторожука (політична партія “Слуга народу”) та політичну рекламу у вигляді білбордів політичної партії “Слуга народу” без вихідних даних.

Політична реклама у невстановлених місця
Політична реклама у невстановлених місцях

Політична реклама безпосередньо перед виборами без вихідних даних напроти офісу І. Фріса
(ОВО 84; політична партія “Слуга народу”)

Харківська область
У м. Харкові (одномандатний виборчий округ № 170) спостерігачі КРЦ фіксують політичну рекламу у вигляді білбордів політичної партії “Опозиційний Блок”.

Фото: Жанна Шевченко-Титаренко
Фото: Жанна Шевченко-Титаренко
Фото: Жанна Шевченко-Титаренко


Цікаво: До Івано-Франківська завітали спостерігачі Спеціальної моніторинґової місії КРЦ

Міжнародні спостерігачі Місії КРЦ також зафіксували агітацію безпосередньо перед виборами, коли заборонена агітація в соцмережі YouTube.

Політична реклама безпосередньо перед виборами
Політична реклама безпосередньо перед виборами

 

Політична реклама від Андрія Сторожука (ОВО 83; політична партія “Слуга народу”);

Політична реклама від Iгоpa Фpica (ОВО 84; політична партія “Слуга народу”).

Місія КРЦ проходить в межах проєкту „КРЦ – корпус спостерігачів на виборах“, здійснює моніторинґ і надаватиме оцінку виборчій кампанії та парламентським виборам запланованим на 21 липня 2019 року.

За більш детальнішою інформацією, співпрацею тощо звертайтеся на crcobservers”равлик”gmail.com до Владислави Полакової, яка є Координаторкою Місії КРЦ.