Добровольці відвідали українських військових у берлінському шпиталі

https://crcmedia.info

14 жовтня 2020, з нагоди державного свята в Україні День захисника України, представники українців Берліна разом з постійними доброволицями та з представниками українського військового апарату здійснили поїздку до військового шпиталю, де відвідали українських військових, які на запрошення німецької сторони проходять спецкурси лікування, повідомляє спеціальний кореспондент CRCMedia ‒ новини європейської діаспори.

“Святкування Дня захисника України в шпиталі було цьогоріч душевним, насиченим, музичним та смачним, незважаючи на карантин. Наші дорогі новоприбулі воїни почали отримувати привітання ще від персоналу, що було дуже приємно. Потім один за одним, не порушуючи правил відвідування, прийшли шестеро гостей. На столі зростали гори дарунків і смачного”, ‒ розповідає доброволець Лариса Стояновська.

“Наші дорогі новоприбулі воїни почали отримувати привітання ще від персоналу, що було дуже приємно. Потім один за одним, не порушуючи правил відвідування, прийшли шестеро гостей. На столі зростали гори дарунків і смачного”, ‒ оповідає доброволець.

“Домашніми українськими стравами пригостила Olenka Graefe-Elefant, традиційну українську пісню чудово виконала Maria Ustenko, Гімн України для бійців традиційно неперевершено зіграла Мари Шик”, ‒ додає Л. Стояновська.

Фото: Stoyanovska Larysa

Цікаво читати: ЦВК акредитувала міжнародних спостерігачів КРЦ на всі місцеві вибори в Україні