Дівчина з України виграла конкурс краси Miss Model of the World-2017

25 листопада 2017 році, у місті Шеньчжень, яке межує з Гонконгом відбувся фінал конкурсу “Miss Model of the World-2017”. Серед 70 претенденток корону виборола 20-річна студентка із Старокостянтинова Лілія Галушко.

Про це повідомляє українське інформаційне агентство нових медіа Ukrainian Agency з посиланням на повідомлення іноземною мовою на особистому обліковому запису Галушко у закритій соцмережі Фейсбук.

Усього в конкурсі взяло участь 60 моделей із різних країн. Титул першої віце-міс здобула Ангела Горетті Роблес Ібарра з Мексики, друге місце за­йняла Анжеліна Чмель із Татарстану, до топ-5 також увійшли моделі з Італії та Перу.

“”Miss Model of the World 2017″. Для мене була велика честь представляти Україну на міжнародному конкурсі такого масштабу. Я щаслива, що мені вдалося принести перемогу для нашої країни. Цей конкурс багато чого значить для міжнародної дружби. Спасибі всім за підтримку”, – йдеться у дописі Лілії.

Крім головної перемоги, студентка отримала перемогу в номінації “Miss Model of Best Body/Figure 2017”.

Нагадаємо, що Лілії Галушко закінчила Старокостянтинівську школу № 3, навчалася у Старокостянтинівській музичній школі. Зараз дівчина навчається в інституті кіно і телебачення Київського національного університету культури і мистецтв, спеціальність – тележурналіст та ведучий телепрограм. І паралельно — працює. Вона ведуча “Світських хронік”, солістка гурту “Доміно”, учасниця проекту “Супермодель по-українськи”, сюрреаліті-шоу Київ вдень і вночі”, переможниця конкурсу “Міс Шарм-ель-Шейх”, друга віце-міс конкурсу “Miss Blond Ukraine-2016”, колишня учасниця балету Амадора Лопеса.

Джерело: crcmedia.info