В Україні створили базу даних вояків УГА та УНР

Створено генеалогічний проєкт Імена самостійної України. Презентація відбулася 19 серпня 2020 в Києві, повідомляє спеціальний кореспондент CRCMedia.

На сторінках http://db.geroika.org.ua/ua/home.html опублікована база даних з іменами вояків Військ Центральної Ради, Армії Української Держави, Української галицької армії та Армії Української Народної Республіки. Також запрацював пошук, який діє в різних режимах.

“Проєкт реалізовано зусиллями волонтерів. Без бюджетного чи грантового фінансування”, – повідомив керівник проєкту Павло Подобєд.

Запуск мережевих сторінок з базою даних українських вояків присвячено 10 річниці створення благодійного фонду, хоча його офіційно створено та зареєстровано 7 років і 4 місяці тому.

Не всім професійним доброволицям вдалося потрапити до команди сканувальники. “Мені так і не вдалося до Кіпіані напроситися в сканувальники. Склалося враження, що мені то більше потрібно було, ніж йому”, – розповів незадоволений український волонтер.

Довідка: Благодійна організація “Благодійний фонд героїка” декларує вивчення та популяризацію української військової історії, спорудженням пам’ятників і пам’ятних знаків на честь борців за незалежність України.

Цікаво читати: КРЦ розгортає Міжнародну місію зі спостереження за місцевими виборами в Україні