Міжнародна неурядова організація „Координаційний ресурсний центр“ запрошує всіх громадян України прийти на виборчі дільниці

21 липня відбудуться позачергові вибори до Верховної Ради України. Міжнародна неурядова організація “Координаційний ресурсний центр” (КРЦ) закликає громадян України у всьому світі прийти на виборчі дільниці і проголосувати, повідомляє CRCMedia з посиланням на пресове повідомлення організації.

“Голосуйте серцем за майбутнє або совістю та розумом за сучасне”, – заявив Голова Місії КРЦ. Президентські вибори в Україні наближено до міжнародних стандартів. КРЦ розгорнуло Міжнародну місію зі спостереження за виборами до Верховної Ради України”.

Адреси офіційних виборчих дільниць
Україна: https://bit.ly/2G52MRb
Світ: https://bit.ly/30Gxvez

Місія КРЦ проходить в межах проекту „КРЦ – корпус спостерігачів на виборах“, здійснює моніторинґ і надаватиме оцінку виборчій кампанії та парламентським виборам запланованим на 21 липня 2019 року.

За більш детальнішою інформацією, співпрацею тощо звертайтеся на observerscrc@gmail.com до Владислави Полакової, яка є Координаторкою Місії КРЦ.

News Reporter