Представництво КРЦ в Україні обговорили ситуацію щодо дотримання стану виборчих прав громадян

INGO CRC

16 березня 2021 Ярослав Мартінец, Директор Представництва Міжнародної неурядової організації “Координаційний ресурсний центр” (КРЦ) в Україні провів робочу зустріч із представником Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в Івано-Франківській обласній державній адміністрації Миколою Макаром, повідомляє CRCMedia – новини європейської діаспори.

Представництво КРЦ в Україні обговорили ситуацію щодо дотримання стану виборчих прав громадян, зокрема осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення під час підготовки та проведення виборів в Івано-Франківський області.

Як повідомляло раніше CRCMedia, Міжнародна неурядова організація з Чехії “Координаційний ресурсний центр” заявила про готовність направити добровольців до офіційного спостереження за повторними і проміжними місцевими виборами та проміжними виборами народних депутатів України в одномандатному виборчому окрузі № 50 та № 87.

Довідка: “Міжнародна неурядова організація Координаційний ресурсний центр“ (КРЦ) є міжнародним інформаційним об’єднанням, яке здійснює свою діяльність в Україні та державах-членах НАТО й ЄС. Головні проєкти міжнародного об’єднання: Інформаційний портал, Спеціальна моніторинґова місія КРЦ, Соціальне підприємництво, Молодіжний парламент УНС, НАШІ, Екологічне просвітництво, Моніторинґ і відновлення навколишнього середовища, КРЦ – корпус спостерігачів на виборах.

Цікаво читати: ЦВК акредитувала міжнародних спостерігачів від Координаційного Ресурсного Центру, які єдині здійснюють спостереження за всіма виборами в Україні.