Спостерігачі від КРЦ продовжують добровольчу діяльність та моніторинґ виборчого процесу по всій Україні до його офіційного завершення

crcmedia.info

Голосування за місцеву владу та голосування на довиборах до українського парламенту закінчилися.

25 жовтня 2020 в Україні відбувалися вибори. Організація закордонних українців та друзів України “Міжнародна неурядова організація Координаційний ресурсний центр” (КРЦ) єдина у світі вислала Міжнародну місію КРЦ за спостереження на всі вибори.

Громадяни України обирали депутатів обласних, районних рад і депутатів місцевих рад та їх голів у 1439 громадах і одночасно на 199 виборчих дільницях проходило голосування за 18 кандидатів народного депутата України до Верховної Ради України.

“Активність виборців у місцевих виборах — 37 %, у проміжних виборах народного депутата України до Верховної Ради України в ОВО № 208 — 50 %”, повідомляє Голова міжнародної місії КРЦ цитуючи ТВК.

Спостерігачі від КРЦ продовжують добровольчу діяльність та моніторинґ виборчого процесу по всій Україні до його офіційного завершення.

“З 1 листопада 2020 Міжнародна місія КРЦ розпочне моніторити ситуацію та концентрувати увагу разом з акредитованими спостерігачами ЦВК від організації закордонних українців та друзів України “Міжнародна неурядова організація Координаційний ресурсний центр” (КРЦ) на процес підготовки міст України, де заплановано проведення другого туру місцевих виборів”, інформує Голова міжнародної місії КРЦ.

Міжнародна місія КРЦ проходить в межах проєкту „КРЦ – корпус спостерігачів на виборах“, яка здійснює спостереження за всіма виборами в Україні призначених на 25 жовтня 2020 року, проводить моніторинґ за підготовкою до виборчого процесу і надаватиме оцінку виборчій кампанії за всіма місцевими виборами та проміжними виборами народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 208.

Цікаво читати: Міжнародні спостерігачі від КРЦ зафіксували в Києві пошкоджену політрекламу