КРЦ: В Україні проходять місцеві вибори та довибори в Парламент

Вибір депутатів обласних, районних рад і депутатів місцевих рад та їх голів відбувається у 1439 громадах і одночасно на 199 виборчих дільницях проходить голосування за 18 кандидатів народного депутата України до Верховної Ради України.

Акредитовані спостерігачі ЦВК від Міжнародної неурядової організації „Координаційний ресурсний центр“ (КРЦ) підготовку до виборчого процесу та початок голосування оцінюють задовільно, місцями є позитивні тенденції та ідеальні процеси.
 
Більшість членів ВК провели ранкові засідання у визначений законодавством спосіб, не всі вчасно з’явилися на дільниці, або взагалі станом на 13:00 не всі на своєму робочому місці.
 

Реалізувати право голосу громадяни України зможуть на виборчих дільницях майже по всій України до 20:00.

Місія КРЦ проходить в межах проєкту „КРЦ – корпус спостерігачів на виборах“, яка здійснює спостереження за всіма виборами в Україні призначених на 25 жовтня 2020 року, проводить моніторинґ за підготовкою до виборчого процесу і надаватиме оцінку виборчій кампанії за місцевими виборами та проміжними виборами народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 208.

За більш детальнішою інформацією, співпрацею тощо звертайтеся на crcobservers”равлик”gmail.com до Владислави Полакової, яка є Координаторкою місії КРЦ.

Міжнародна неурядова організація „Координаційний ресурсний центр“ запрошує всіх громадян України прийти на виборчі дільниці