Нарада щодо вдосконалення процедури тимчасової зміни місця голосування

27 листопада 2019 року в Києві відбулася відкрита нарада Центральної виборчої комісії з громадянами, які долучилися до вдосконалення процедури тимчасової зміни місця голосування, повідомляє CRCMedia – новини європейської діаспори.

Спільне засідання розпочалося о 15.00 годині.

У ЦВК зазначають, що у нараді також взяли участь деякі активісти, які раніше долучилися до опрацювання проєкту Порядку тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси.

Нагадаємо, 17 жовтня 2019 на офіційних сторінках ЦВК України було оприлюднено підготовлений Службою розпорядника Державного реєстру виборців проєкт Порядку тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси.

“Всім небайдужим до суспільних процесів у нашій державі було запропоновано долучитися до опрацювання цього документу та надати свої пропозиції і зауваження до нього ” , – ідеться в повідомленні.

Проте, зазначають у ЦВК, до нас надходили багатоманітні пропозиції, кожну з яких було розглянуто та опрацьовано.

“Зауважимо, що така ініціатива запроваджена вперше. І вперше всі небайдужі до суспільних процесів мали можливість не лише надати свої пропозиції та рекомендації онлайн” , – наголошують у ЦВК.

Джерело: ЦВК, вл. інф., фото CRCMedia