Єлизавета Раковська посіла друге місце на Concertino Praga

Арфістка Єлизавета Раковська, яка презентувала Україну посіла друге місце у категорії Гарфа у міжнародному радіоконкурсі молодих виконавців Концертіно Прага, повідомляє CRCMedia з посиланням на Concertino Praga.

Міжнародному журі “Концертіна Праґа 2019” було не легко вибрати переможця серед 31 учасників з Австрії, Болгарії, Великобританії, Вірменії, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Румунії, Росії, Словенії та України. Чехію представляли п’ять учасників.

Абсолютним переможцем став піаніст Ян Чмейла з Чехії, якому запропонували видати компакт-диск у співпраці з чеським радіо. Переможець також отримає грошову винагороду в розмірі 30400 гривень.

У категорії Гарфа змагалися вісім претендентів, серед яких учасники з Чехії, Болгарії, Словенії, Росії та України.

Арфістка, представниця України Єлизавета Раковська посіла друге місце, переможцем стала Алєксандра Арсєнова з Росії.

Довідка: Радіоконкурс Концертіно Праґа відбувається щороку в столиці Чехії під егідою Європейської мовної спілки. Молоді музиканти, яким ще не виповнилося 16 років, змагаються у виконанні класичних творів у різних категоріях. Міжнародне журі визначає по два переможці в кожній категорії, а учасник, який отримав найкращий результат (абсолютний переможець), одержує приз – 1000 євро й професійний запис виконання застарілим способом на компакт-диск.