Презентація нової книжки Сєргєя Карася “Хроніки втраченого шансу”

20 грудня 2019 року, в просторах Чернігівського обласного молодіжного центру відбулася презентація нової книжки Сєргєя Карася “Хроніки втраченого шансу: Шлях суверенної демократії”, повідомляє спеціальний кореспондент CRCMedia ‒ новини європейської діаспори.

Під час презентації Сєргєй Карась зазначив, що книжку називає романом. Офіційно “Хроніки втраченого шансу” можна кваліфікувати як літературно-художнє видання.

За словами Карася, його книжка ‒ перша, власне, самостійна книга (до цього друком виходило тільки кілька моїх віршів у збірниках поетів Гусь-Хрустального), й це перший твір українською, який був надрукований.

Наклад ‒ 300 примірників, які протягом найближчого місяця надійдуть до бібліотек, закладів освіти, науки та культури Чернігівської області. Крім того, електронна версія роману буде доступна на офіційних сторінках Чернігівської ОДА в окремому розділі.

Карась С. Хроніки втраченого шансу: Шлях суверенної демократії (2019)

Книжка є лауреатом обласного конкурсу рукописів місцевих авторів і була видана коштом обласного бюджету в рамах Програми підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016-2020 роки.

Цікаво читати: Підсумки діяльності Міжнародної неурядової організації „Координаційний ресурсний центр“ за 2019 рік

Фото: CRCMedia
Джерело: МНО КРЦ