Міжнародні спостерігачі від КРЦ фіксують в Чернігові порушення правил розміщення політичної реклами

Чернігівська область

В м. Чернігові акредитовані спостерігачі ЦВК від Міжнародної неурядової організації „Координаційний ресурсний центр“ (КРЦ) фіксують стихійну зовнішню рекламу та агітацію від Юрія Тарасовця (політична партія “СЛУГА НАРОДУ”).

crcmedia.info

“У такий спосіб, наприклад, представник політичної партії проігнорував Закон України “Про рекламу”, який забороняє розклеювання кожної реклами у невстановлених місцях”, –⁠ зазначив Голова міжнародної місії КРЦ.

Що написано в частині 7 закону України Про рекламу:

Стаття 8. Загальні вимоги до реклами

7. Розміщення реклами та/або рекламних засобів на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні (у тому числі опорах) зовнішнього освітлення забороняється.

crcmedia.info

Як і будь-яка стихійна зовнішня реклама, політична реклама на зовнішній поверхні будинків, будівель, споруд, на парканах, огорожах, на стовпах, підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні (і опорах) зовнішнього освітлення та деревах, не тільки псує естетичний вигляд міста, а карається законом. Це передбачено статтями 140 та 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Доповідають експерти міжнародної місії КРЦ.

crcmedia.info

“У зв’язку з цим, КРЦ інформує, що розклеювання, оголошень та політичної реклами у такий спосіб є порушенням закону України Про рекламу та правил благоустрою і тягне за собою накладення штрафу до 1700 гривень”, підкреслив очільник місії.

Раніше повідомлялося, міжнародні спостерігачі від КРЦ зафіксували в Києві пошкоджену політрекламу.

Місія КРЦ проходить в межах проєкту „КРЦ – корпус спостерігачів на виборах“, яка здійснює спостереження за всіма виборами в Україні призначених на 25 жовтня 2020 року, проводить моніторинґ за підготовкою до виборчого процесу і надаватиме оцінку виборчій кампанії за місцевими виборами та проміжними виборами народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 208.

За більш детальнішою інформацією, співпрацею тощо звертайтеся на crcobservers”равлик”gmail.com до Владислави Полакової, яка є Координаторкою місії КРЦ.

Фото: Сєргєй Карась