Техніку навчання розроблену в Україні використовуватиме канадійський факультет “Ivey Business School”

Нова техніка навчання, розроблена Центром лідерства УКУ спільно з Львівською бізнес-школою Українського Католицького Університету (LvBS), буде використовуватись в Канаді на факультеті “Ivey Business School”. Метод розкриває проведення реформи у Міністерстві оборони України після “Революції Гідності”, повідомляє CRC info з посиланням на Відділ інформації та маркетингу Українського Католицького Університету.

Над навчальною технікою працювала група дослідників та експертів з Центру лідерства УКУ та Львівської бізнес-школи УКУ. У ньому викладена історія роботи так званого “волонтерського десанту” – активістів та волонтерів, які працювали у міністерстві після революційних подій 2013-2014 року і ставили за мету запровадити зміни у сфері оборони України.

Головний протагоніст техніки – Юрій Гусєв, який займав посаду заступника Міністра оборони України та був серед тих перших людей, які прийшли до міністерства з-поза державної служби. Він мав фінансово-економічну освіту і дисертацію з економіки, а також закінчив управлінську програму з лідерства, управління, економічного розвитку і реформ у Гарвардській школі управління ім. Джона Кеннеді. Його досвід, освіта та підходи до управління були нетиповими для новітньої історії Міністерства оборони України.

Техніка була розроблена у партнерстві з канадською “Ivey Business School”, тож відтепер внесений у її базу навчальних матеріалів також буде використовуватись під час проведення навчальних програм.

Андрій Рождественський, виконавчий директор “Центру лідерства УКУ” та співавтор техніки, зазначає, що топ-керівникам дуже важливо робити висновки не лише з успішних кроків, але й також із тих, які не мали успіху: “В нас були як вдалі реформи, так і невдалі, але для лідерів важливо рефлексувати і над перемогами, і над помилками. Цей кейс допоможе майбутнім та існуючим керівникам подивитися, що є важливим в управлінні змінами та які риси характеру лідера є для цього ключовими. Ivey відомі на весь світ своєю потужною базою кейсів, і те, що саме наш кейс потрапив у цю базу, показує, що в Центрі лідерства УКУ та LvBS працюють спеціалісти міжнародного рівня”.

Довідка: Центр лідерства УКУ – це дослідницько-методологічний проект, що ставить за мету здійснити прорив у розробці методології та інструментів викладання курсів лідерства: в рамках діяльності Центру передбачено розробку навчальних кейсів на тему лідерства та проведення дослідження феномену лідерства у сфері бізнесу, державного управління, військового та неприбуткового секторів.

Проект “Центр лідерства УКУ” реалізовується за підтримки Ігоря Ігнатовича та його дружини Марти Ігнатович, президента та виконавчого директора інвестиційної компанії “First Generation Capital Inc”, що у Канаді.