Мережевий вертеп 18 і 30 грудня 2021

Вихідці з України, які в Тексасі організували для дітей дистанційне вивчення української мови запрошують всіх охочих на мережевий вертеп, який відбудеться 18 і 30 грудня 2021, повідомляє CRCMedia з посиланням на запрошення.

Громадянам України або вихідцям з України у Сполучених Штатах Америки не легко підтримувати зв’язок з Україною, зберігати українську мову, культуру й українські традиції, зокрема серед своїх дітей.

“У нас немає великої української громади, нам емігрантам дуже непросто“, – розповідає Іван. Він з родиною сім років тому переїхав в місто Даллас, що в штаті Тексас.

Як повідомляло раніше CRCMedia, у Лос-Анджелесі знищують останню українську школу.

“Створення дистанційних курсів, де дітей вчать освітяни з України, у нашій родині вітається“, – додає заробітчанин.

Надія Журба є одна з таких українців, що в умовах політико-економічних обмежень заснувала дистанційну школу Bright Kids Ukrainian Online School.

Школа пропонує 5 курсів – це українська мова, імпро, шахи, програмування, співи та малювання.

“Зараз ми працюємо над онлайн-вертепом. Відомий український актор театру та кіно Олег Онещак навчає онлайн наших учнів з США та Канади акторському мистецтву і готує їх до виступу. На онлайн-виступ цього вертепу, який відбудеться 18 і 30 грудня, запрошуємо всіх бажаючих“, – повідомила Надія Журба.

Інформаційна підтримка
Міжнародна неурядова організація “Координаційний ресурсний центр
.