Збірна України ракетомоделістів показали блискучі результати на світовому рівні

З 2 по 8 жовтня 2021 на румунській Волощині в місті Бузеу проходив Чемпіонат світу з ракетомодельного спорту 2021 року серед дорослих спортсменів та юніорів. 17 країн делегували свої збірні команди до участі в цих змаганнях. Серед країн-учасниць і Україна, до складу національної збірної команди якої увійшли спортсмени з Дніпра, Херсону, Івано-Франківська, Полтави, Шостки та Ніжина, повідомляє CRCMedia з посиланням на Новини Ніжина.

Ніжин представляли дорослі спортсмени Владислав Журавльов, Вадим Струк, Сергій Труш, Степан Івченко та юніори Михайло Дубровний, Олександр Радченко, Андрій Примушко, Іван Кирієнко. Всі – вихованці, випускники та педагоги Ніжинської станції юних техніків. Під час відбіркових зборів, що проходили у Ніжині напередодні чемпіонату, аби потрапити до складу збірної, наші хлопці запекло змагалися в категоріях моделей на тривалість польоту – з парашутом, стрічкою, ротором та ракетопланів. Загалом до офіційної делегації України потрапило 10 ніжинців – 8 спортсменів та представники тренерсько-суддівського складу Денис Приданніков і Сергій Шуляк.

українські ракетомоделісти
Склад національної збірної команди України, м. Бузеу, Румунія

30 вересня з Ніжина національна збірна вирушила до Румунії. Від імені усієї ніжинської громади з напутніми словами до делегації України звернулися депутати Ніжинської міської ради Сергій Охонько та Наталія Радченко, побажали спортсменам вдалих стартів на змаганнях та запевнили, що місто, де провів своє дитинство видатний конструктор С. П. Корольов, влада та громада Ніжина і в подальшому будуть всіляко підтримувати розвиток ракетомодельного спорту.

За підсумками Чемпіонату світу з ракетомодельного спорту серед 2021 у м. Бузеу (Румунія), національна збірна команда України серед юніорів посіла в класах моделей наступні місця: 1 місце – S8D, 2 місце – S3A, 2 місце – S7, 3 місце – S4A, 3 місце – S6A, 3 місце – S9A!

Дев’ятикласник Михайло Дубровний – дебютант збірної України, здобув «золото» в особистому заліку в класі моделей S5B, ставши одним з наймолодших чемпіонів світу в ракетомодельному спорті. Йому лише 15 років, тому попереду ще буде багато перемог. Ще один дебютант збірної України Іван Кирієнко також продемонстрував гарні результати, ставши призером чемпіонату у командному заліку.Також Кирієнко Іван потрапив в десятку найкращих спортсменів чемпіонату і став другим за рейтингом серед юніорів.

Юніори за віком, але досить вже досвідчені спортсмени Радченко Олександр та Примушко Андрій, що не вперше входять до складу збірної, теж гідно представили Україну на Чемпіонаті. Їх особисті досягнення: Радченко Олександр – 2 місце в класі S8D, Примушко Андрій – 3 місце в класі S7.

У КРЦ приєднуюся до вітань спортсменів національної збірної команди, а, особливо, ніжинців Владислава Журавльова, Вадима Струка, Сергія Труша, Степана Івченка з високими результатами на світовому рівні, що стали призерами чемпіонату у командному заліку в класах S3A Senior, S7 Senior.

ПИШАЄМОСЬ ВАГОМИМ ВНЕСКОМ НІЖИНСЬКИХ РАКЕТОМОДЕЛІСТІВ У ЗДОБУТОК НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ З РАКЕТОМОДЕЛЬНОГО СПОРТУ 2021! ГОРДІ ЗА УСПІХИ УСІЄЇ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ УКРАЇНИ! ДЯКУЄМО СПОРТСМЕНАМ ТА ЇХ НАСТАВНИКАМ ЗА ТЕ, ЩО ПРОСЛАВЛЯЄТЕ НАШЕ МІСТО ТА КРАЇНУ НА ВЕСЬ СВІТ!!! БАЖАЄМО СПОРТИВНОЇ НАСНАГИ, ПІДТРИМКИ ТА НОВИХ ПЕРЕМОГ!!!

В загальному заліку за олімпійською системою (по кількості медалей) збірна України посіла на цьому Чемпіонаті третє командне місце.

Джерело: Новини Ніжина

Цікаво читати: Володимир Зеленський: Україна не може запровадити подвійне громадянство через іноземну паспортизацію українців