Тернопільська та Рівенська області одержали гуманітарну допомогу від української громади та неурядових організацій Данії

Вантажівка, яку вантажили представники “Bevar Ukraine” минулого тижня вже в Україні, повідомляє CRCMedia – новини європейської діаспори.

“Так співпало, що вона не тільки везе надзвичайно цінний вантаж (31 ШВЛ; ред. апарати штучної вентиляції легень), що невдовзі буде спасати людські життя, але ще й стала 30 ювілейною машиною допомоги, яку українці Данії та Bevar Ukraine відправили в Україну. Приблизна вартість переданої допомоги перевищує 120 000 євро і це найкоштовніша машина допомоги відпралена до сих пір”, – йдеться у звіті організації.

Як раніше повідомлялося, три тонни розхідних матеріалів, десятки лікарняних ліжок, обігрівачів для тіла, операційні столи, рентген-апарати буде розвезене по медичних закладах Тернопільської та Рівенської областей. Подібну гуманітарну допомогу отримав також Волочиськ.

Голова волонтерської організації українців в Данії Bevar Ukraine Андрій Кузьмин розповів, що близько трьох тижнів тому волонтери почали телефонувати до партнерів організації, пояснюючи, наскільки небезпечною може бути ситуація з COVID-19 в Україні.

Основними донорами є данські лікарні, комуни, компанії, фонди, церкви та інші благодійні організації, а також данці й українці, які проживають в королівстві. Щорічно «Bevar Ukraine» допомагає десяткам закладів в Україні, основними одержувачами допомоги є сиротинці, дитячі будинки, освітні установи, лікарні, госпіси та будинки для пристарілих.

Працівники Підволочиської лікарні висловили подяки небайдужим українцям та данському народові за небайдуже ставлення до нагальних потреб українських медзакладів.

Фото: Bevar Ukraine

Цікаво читати: В Прилуках отримали гуманітарну допомогу від української громади та неурядових організацій Латвії