ЦВК акредитувала міжнародних спостерігачів від КРЦ

1 жовтня 2020 відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії України. Комісія одноголосно вирішила акредитувати офіційних спостерігачів від Міжнародної неурядової організації “Координаційний ресурсний центр”, повідомляє CRCMedia – новини європейської діаспори.

Акредитовані міжнародні спостерігачі приєднаються до Місії КРЦ, яка проходить в межах проєкту “КРЦ – корпус спостерігачів на виборах”.

Як повідомляло раніше CRCMedia, 15 липня 2020 року Міжнародна неурядова організація „Координаційний ресурсний центр“ заявила про розгортання Міжнародної місії КРЦ в Україні.

Місія КРЦ вже спостерігає за підготовкою до виборчого процесу, здійснює моніторинґ і надаватиме оцінку всім виборам в Україні, які призначено на 25 жовтня 2020 року.

В Україні з 5 вересня 2020 розпочався виборчий процес, передвиборча агітація закінчиться о 24 годині 23 жовтня. 25 жовтня майже всі громадяни України зможуть прийти на свої виборчі дільниці та взяти участь у голосуванні на перших місцевих виборах або на чергових виборах депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів.

В Чернігівській області в одномандатному виборчому окрузі № 208 паралельно з виборами до місцевого самоврядування проходитимуть проміжні вибори народного депутата України.

Довідка: Організація закордонних українців та друзів України „Міжнародна неурядова організація Координаційний ресурсний центр“ є інформаційним об’єднанням, яка здійснює свою діяльність не тільки в Україні, але і в державах-членах НАТО і ЄС. Організацію КРЦ створено в Чехії. Найпопулярнішими проєктами об’єднання є Інформаційний портал, КРЦ – корпус спостерігачів на виборах, UKRmemorial – українські поховання, пам’ятники, барельєфи, День із закордонним українцем.

Цікаво читати: КРЦ запрошує приєднатися до Міжнародної місії КРЦ зі спостереження за виборами в Україні