В Україні відкрили Науково-практичний центр

31 серпня 2020 у Національному університеті “Острозька академія” відбулося відкриття Науково-практичного центру інноваційних та неінвазивних технологій і профілактичної медицини в громадському здоров’ї, повідомляє CRCMedia ‒ новини європейської діаспори.

В рамах впровадження програми діяльності Центру та Кафедри філософ, меценат, засновник ТОВ “Наносапіенс” Ігор Дідковський прочитав першу урочисту лекцію академічного року 2020-2021. Тема доповіді “Від Трипільської культури до нанотехнологій 3 тисячоліття.

Як йдеться у повідомленні, головна мета центру – стати рушійною силою впровадження культури максимізації можливостей власного організму, використання нанотехнологій у повсякденному житті, створенні дієвої моделі здоров’я в усіх його проявах.

Також цілями його засновників є забезпечення науково-практичної бази дослідників, що матимуть змогу пройти й адаптувати на практиці курс у спеціально новоутвореній кафедрі “Філософія Майбуття” під час навчання в Національному університеті “Острозька академія”.

В рамах курсу доступні дисципліни:
неінвазивна діагностика та гемосканування;
органічне сільське господарство;
промислова мікробіологія;
фортифікація продуктів широкого вжитку мікроелементами;
створення карти мікроелементних статусів в регіоні;
моделювання епідеміологічних станів країн та регіонів;
скринінґ;
біогакінґ;
конструювання індивідуальних нанопрепаратів під потреби
біологічного організму;
філософія неоренесансу третього тисячоліття;
неполітичне державотворення;
створення дата-центрів “Здоров‘я громадян” регіонів і країн.

Для викладання Курсу залучено провідних науковців та практиків України та світу. Курс буде доступний у мережі та в окремому доступі під час навчання в Національному університеті “Острозька академія”.

Фото: Національний університет “Острозька академія”

Цікаво читати: Міжнародна наукова конференція “Українська діаспора: проблеми дослідження”