Відбулося чергове засідання Національної комісії з питань закордонних українців

crcmedia.info
27 жовтня 2020 року відбулося 47 засідання Національної комісії з питань закордонних українців, рішенням якої статус закордонного українця отримали 92 іноземці українського походження, повідомляє CRCMedia – новини європейської діаспори з посиланням на повідомлення Управління закордонного українства МЗС України у приватній мережі FB.

“Засідання Нацкомісії було присвячено розгляду клопотань іноземців та осіб без громадянства про надання статусу закордонного українця та перереєстрації посвідчень”, – йдеться у повідомленні.

На засіданні Комісія також розглянула пропозиції про припинення статусу закордонного українця деяким особам. Кількість іноземців та країни походження, не розголошуються.

Довідка: згідно Закону України від 04.03.2004 № 1582-IV “Про правовий статус закордонних українців” закордонний українець – це особа, яка є громадянином іншої держави або особою без громадянства, а також має українське етнічне походження або є походженням з України. Документ, який засвідчує статус закордонного українця видає МЗС у вигляді карточки з вклеєною фотокарткою та підписом Голови національної комісії.

Фото: Управління закордонного українства МЗС України

Цікаво читати: Організація закордонних українців та друзів України “Міжнародна неурядова організація Координаційний ресурсний центр” розгортає Міжнародну місію зі спостереження за повторним голосуванням