Гарячі новини з України

Однією з гарячих точок залишається м. Гуляйполе в Запорізькій області. Місто розташоване на межі трьох областей, повідомляє спеціальний кореспондент CRCMedia.

Наша громада межує із трьома областями: Донецькою, Дніпропетровською та Запорізькою. Саме в цьому, на нашу думку, і є важливість цього населеного пункту для ворога. Але завдяки нашій армії ми тримаємося, ЗСУ відбиває атаки.

Пояснює міський голова Сергій Ярмак.

Нащадкам Нестора Махна допомагають молоді волонтери, розповідають батько та син – мешканці Гуляйполя та члени тероборони. З моменту прибуття до нашого Гуляйпільського регіону захисників ЗСУ три товариша: Артем, Олександр та Євген щодня спільно з розвідниками ЗСУ проводили спостереження підступів до Гуляйполя за допомогою квадрокоптерів. А також надали неоцінну допомогу нашим хлопцям з блокпостів, допомагаючи фільтрувати населення, зокрема перевіряти соцмережі і телефони місцевих мешканців та людей із потоків евакуації на їхні можливі зв’язки з країною-агресором. Таке є. У даних умовах таких ми рихтуємо і здаємо в поліцію. Народ неспокійний, але тероборона добре озброєна, стріляємо, того вимагає воєнний стан.

Допомога йде!

Більшість областей України приймає гуманітарні вантажі з Європи, а також формує свою допомогу і відправляє в ті області України, які цього потребують.

До Запорізької області надійшли гуманітарні вантажі з різних куточків Європи: Естонії, Італії, Греції та Кіпру. Запорізька обласна військова адміністрація щодня збирає списки потреб та згідно з ними відправляє гуманітарні вантажі, щоб забезпечити жителів усіх районів необхідним.

Повідомляє Запорізька обласна державна адміністрація.

Колишніх військових не буває. Особливо професіоналів. На заклик Президента України відгукнулися тисячі добровольців із кількох десятків країн світу для захисту суверенітету та демократії в Україні.

Раніше, 25 лютого 2022, Президент України закликав іноземців:

Якщо маєте бойовий досвід і не хочете дивитись на нерішучість політиків, можете вже прибути до нашої держави і разом із нами захищати Європу, де це зараз дуже потрібно.

Оголошення із закликом участі у захисті України можна побачити у багатьох інформаційних ресурсах Європи.

Одні з найдосвідченіших військових світу – французькі ветерани-легіонери. Багато хто з них готується прибути або вже прибули до України. Підтримка військових сил Франції – ще один вагомий камінь у фундамент нашої перемоги.