Засідання президії УВКР

23 серпня 2019 року відбулося засідання президії Української Всесвітньої Координаційної Ради, яке провів голова спілки Михайло Ратушний, повідомляє CRCMedia – новини європейської діаспори.

На порядок денний було винесено та розглянуто низку важливих питань щодо існування спілки, актуальні потреби українських громад за межами України.

Зокрема було обговорено можливості співпраці між органами державної влади й закордонним українством після президентських і парламентських виборів в Україні.

Олексій Захарченко, член президії УВКР та голова “Українці” на своїй сторінці у приватній мережі ФБ звернувся до представників влади щодо існування 20 млн українців за межами України та формування політики закордонного українства.

“Як член Президії УВКР, хочу звернутися до Володимира Зеленського, Дмитра Разумкова, Руслана Стефанчука із закликом не ігнорувати питання існування 20 млн. українців за межами нашої держави та сформувати якісну стратегічну взаємовигідну політику щодо закордонного українства. А ми завжди готові в цьому допомогти!”, – повідомляє Олексій Захарченко.

Цікаво читати: Голова Української Всесвітньої Координаційної Ради відвідав українців в Бразилії

Крім ухвалення рішення щодо звернення до президента України з проханням про зустріч та обговорення важливих процесів, що відбуваються з українцями закордоном, Президія УВКР вирішила наступне:

виступити з ініціативою створення спеціального державного органу по регулюванню відносин з діаспорою та закордонним українством;

лобіювати прийняття нових законопроєктів про трудових мігрантів і про громадянство;

вимагати виконання у повному обсязі ухваленої Державної програми співпраці із закордонними українцями на період до 2020 року і т. ін.

Фото: УВКР